Národný pohár HC Gladiator

01.09.2009 20:14

HC gladiator nastúpil v 3 kole NP proti tajomnému súperovi HK Tešmak. Úvod stretnutia sa niesol v réžií domáceho tímu, keď už v 7.minúte stretnutia viedol HC Gladiator 2:0, týmto výsledkom sa skončila aj prvá tretina. V druhej tretine domáci tím kontroloval priebeh stretnutia no súperovi sa aj tak podarilo znížiť jeden a pol minúty pred koncom druhej tretiny. V závere zápasu to bol viac ako hokej riadny boj o každučké miesto na ľade. HK Tešmak vo vlastnom oslabení vyrovnal a v samom závere stretnutia prekvapili hostia všetkých domácich fanúšikov, keď sa dostali zázračne do vedenia. Hráči HC Gladiator sa okamžite pustili do zdrvujúceho tlaku, ale bohužial nepremenené šance ich vyradili z ďalších bojov o Národný pohár. Cesta tohto tímu o národnú prestíž sa teda pre túto sezónu skončila v 3 kole.